Metin Akpınar Evlilik Dışı Çocuğu Olduğu İddiasını Yalanladı: Dava Açmaya Hazırlanıyor!

Yeşilçam’ın deneyimli aktörü Metin Akpınar hakkındaki iddialar ve gerçekler, gündemden düşmüyor. Duygu Nebioğlu ve ikiz kardeşi Sevgi Nebioğlu Katırcı’nın, Akpınar’ın evlilik dışı çocukları olduğu bilgisinin ortaya çıkmasının ardından, magazin yazarı Onur Akay, Akpınar’ın bir oğlu olduğunu iddia etti. Bu iddiaya karşı Metin Akpınar, mahkeme yoluyla yanıt verecek.

Kaynak: https://www.haberturk.com/metin-akpin…

Ünlü aktör Metin Akpınar’ın evlilik dışı bir birliktelikten olan kızı Duygu Nebioğlu, magazin dünyasının gündeminden düşmüyor.

Nebioğlu hafta başında katıldığı bir televizyon programında dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu.

Biyolojik babası Metin Akpınar’ın ikiz kardeşi ile kendilerine sahip çıkmadığını söyleyen Nebioğlu’nun iddialarının ardı arkası kesilmedi.

Evlilik dışı ikiz kızları olan Metin Akpınar’ın bir de oğlu olduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Duygu Nebioğlu ve Sevgi Nebioğlu Katırcı’nın Akpınar’ın gayri meşru çocukları olduğunun belirlenmesinin ardından, ünlü magazin yazarı Onur Akay’dan yeni bir iddia geldi.

Akay, yazısında, Akpınar’ın bir erkek çocuğunun daha olduğunu ileri sürdü.

Akay’ın yazısında belirttiği üzere, Akpınar’ın 39 yaşındaki, lakabı Metin olan oğlunun da hukuki süreç başlatması bekleniyor. Akay, yazısında şu ifadeleri kullandı:

“Metin Akpınar’ın 1984 doğumlu bir de oğlu olduğu senelerdir yakın çevresinde konuşuluyor. Şu anda 39 yaşında olan ve iki isimli olan oğlunun göbek adı da Metin ve Almanya’da yaşıyor.Genç Metin’i büyüten aile Genç Metin’in Metin Akpınar’a babalık davası açmasını istiyor. Metin Akpınar emin olun ki oğlunu benim yazımla öğrenmiyor ama eşi Göksel Özdoğdu Akpınar benim yazımla öğrenecek. ‘Genç Metin’in annesinin de Suphiye Orancı olduğunu söyleyenler var. Ancak annesi başka bir kadın bile olsa ikizlerin öz ağabeyi oluyor. Çocuklarının beklediği şeyin sadece sevgi ve sıcak ilişki olduğunu maalesef ki anlayamayan Metin Akpınar’ın, Yeşilçam filmlerini aratmayan hayatının bir gün film olacağı da kesinleşti.”

Akay, yazısına Metin Akpınar ile olan bir fotoğrafını da eklemişti.

Mehmet Çalışkan’ın haberine göre Metin Akpınar, evlilik dışı ikiz kızlarının yanı sıra bir de oğlu olduğunu iddia eden Onur Akay’a dava açmaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir